10 Ekim 2011 Pazartesi

Sağlık için Gano Excel    Öncelikle sizlere işimizin Kahve Pazarlama işi olduğunu söylemek istiyorum,İnsanların bir işe başlamadan önce nasıl bir iş ile karşı karşıya olduğunun kısaca bu şekilde anlatılması gereklidir.İnternet ortamında birçok iş fırsatı veya parttime iş imkanı denerek şu kadar alışveriş yapın üye kazandırın yada sistemimizde 2 saat çalışarak ek gelir elde edin gibi söylemlere rastlamışsınızdır.
 
    Birazdan size anlatacağım işte malınızı alırsınız aldığınız malın alış değerinizden %8 ini firma diğer ay sonu hesabınıza yatırır ayrıca size kar marjı olarak %20 gibi bir oran vermektedir yani kazancınız %28 olmaktadır.

 
    Pazarlayacağımız ürün Rishi Kırmızı Mantar(Ganoderma Lucidum) ile Malezya'nın kahvesinin harmanlandığı  sıcak içim ürünüdür.

    Sağlıklı kahve derken ne kasıt edildiğini Rishi Kırmızı Mantarını tanıtarak açıklık getirebiliriz, bu mantar vücudunuzda bağışıklık sisteminizi, solunum ve sinir sisteminizi destekler. Bu mantarın etkilerini şöyle sıralayabiliriz;
 
     Ölümsüzlük Mantarı, Kırmızı Reishi, Reishi, Ganoderma Lucidum, Ling Zhi, Kırmızı Mantar, Mucize Mantar, Mucize Bitki, Kanser, Sağlıklı Yaşam, Bitkisel Kanser Tedavisi.

     Tarihçesi: Ganoderma lucidum'un Japonya ve Çin'de 2000 yıllık folklorik bir geçmişi vardır. Yüzyıllar boyunca doğal bir sağlık ilacı olarak özellikle hepatopati, kronik hepatit, nefrit, hipertansiyon, eklem romatizması, kireçlenme, nevrasteni, uykusuzluk, bronşit, astım, ülser ve kanser hastalıklarında etkili bir şekilde kullanılmıştır.  Kırmızı Mantar Reishi nin Faydaları Japonya'da Japon Sağlık Bakanlığı’nın kanserin tek ilacı olarak kabul ettiği "Tanrının Bitkisi" 

   - Kanser Üzerine Etkileri  - Yaşlılığa Etkileri  - Fiziksel Görünüşünüze Etkileri  - Bağışıklık Sistemi Etkileri  - Beden ve Ruh Sağlığımıza Etkileri  - Boşaltım Sistemine Etkileri  - Sinir Sistemine Etkileri  - Solunum Sistemine Etkileri  - HIV / AIDS Hastalığına Etkileri  - Kan Dolaşım Sistemine Etkileri  - Kas ve Kemik Sistemine Etkileri  - Yukarıdaki etkilerinin yanı sıra anti bakteriyel, anti viral, anti ülser, antialerjik, antidepresan, antioksidan, ağrı kesici, ateş düşürücü, yaşlanmayı geciktirici, kalp, beyin karaciğer ve akciğer koruyucusu olmasının yanında, hastalıklara direnci artırmakta, Alzheimer, anoraksıya, akne, adet düzensizliği, astım, bronşit, depresyon, epilepsi, hemoroit, hepatit, katarakt, obezite, gut, nezle, rinit, romatizma, retinal pigment dejenerasyonu, saç dökülmesi, nefrit gibi birçok hastalığın tedavisinde etkili olduğu belirtilmektedir.
 
    Kahvemizden içildiğinde 10-15 dk. içinde rahatladığınızı ve ağrınız var ise geçtiğini hisedeceksiniz bunu ben şahsen kendimde yaşadım, ürün çeşitlerinde 3 in 1, sıcak çikolata, classic kahve ve çay çeşitleride bulunmaktadır.

    Kahve pazarlama işimizle ilgilenen arkadaşların kahveicelim@hotmail.com.tr adresine mail atmaları yeterli olacaktır, kendileriyle birebir görüşülüp işimizin detayları ve kazançları ayrıntılı olarak anlatılacaktır.


   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Gönder